یکی میگفتن "اگر گفتید با این همه عاشق و ذوب شده که تعدادشان بیشتر از ۳۱۳ نفر است چرا امام زمان ظهور نمی کند؟! یک جای کار بدجور میلنگد!"
اولا جواب را خدا میداند!
ثانیا امام صادق (علیه السلام) که چهل هزار شاگرد داشتند فرمودند اگر من به اندازه این رمه (احتمالا ۱۷تا) سپاه داشتم قیام می کردم!
ثالثا لشگر امام زمان ۳۱۳نفر نیست! بلکه میگویند ۳۱۳ فرمانده دارد! به اسناد فراوان از انسانها و اجنه و ملائک هزاران هزار در لشگر حضرت هستند که احتمالا عاشق حضرت هم هستند!! یعنی بیشتر از این عاشقانی که بهشون گیر دادی!
رابعا امام زمان ۳۱۳ تا به قول شما عاشق خالی که نمیخوان، ۱ویژگی هایی بجز عشق هم حتما هست!! خواجه ربیع هم علی (علیه السلام) را دوست داشت ولی از جنگ صفین سر باز زد! مختار هم در صفین شرکت نکرد! پس فقط به دوست داشتن نیست!

خامسا همه میدانیم كه تنها شرط ظهور حضرت داشتن یار و یاور نیست و شرایط دیگر هم وجود دارد...  شما از كجا به این اجتهاد رسیدید كه تمامی شرایط ظهور حضرت فراهم شده است و فقط شرط داشتن یار برای حضرت فراهم نیست!

برادر یا خواهری که این شبهات را دانسته یا ندانسته بیان میکنی یا بهتر بگویم تکرار میکنی، ببین داری کجا رو میزنی. ببین داری پازل چه کسی رو تکمیل می کنی... وقتی طاقت ندارند "بیعت امت با امام" را ببینند این شایعات را درست میکنند. که چه؟! تا بگویند این فریب کاری حکومتیست یا اینان مسلم واقعی نیستند! این امت مسلمان ایمانش ضعیف است؟! اخلاص ندارند؟! خوش به حال شما مومنین و مخلصین که امام زمانتان را در کاخهای سفید و سرخ زیارت میکنید! لطفا اجازه بدهید این ملت پابرهنه، این ملت جهان سومی، این ملت در حال توسعه،این ملت عقب مانده، این ملت با آمار فلاکت بالا، این امت غیور اسلامی به عشق زیارت امام زمانشان دستی به فولاد ماشین نائبش بکشند!! چیزی از دنیای شما کم میشود؟! شما فحشت را بده! شما شبه ات را بیانداز! شما فیلم هالیوودی بساز! شما تبلیغاتت را انجام بده! شبکه کم دارید؟! رسانه ندارید؟! ماهواره تان در فضا نیست؟! من که میدانم خودت هم فهمیده ای این همه ماهواره به قول حسین قدیانی حریف ماه پاره ما نمیشود! حالا که جرات نداری به ماه ما نزدیک شوی، میخواهی به ماه و ستاره ما ایراد وارد کنی؟! فک کردی ما هم مثل تو کوریم که فرق ماه و کرم شب تاب را متوجه نشویم؟! به قول دیپلماسی نوین جهانی "آب رو بریز اونجایی که میسوزه"!
ولی برادر یا خواهری که این شبهات را تکرار میکنی، حواست را جمع کن! اوضاع آخر زمان حساس است خیلی از مدعیان منکر حضرت میشوند!! به واسطه همین شبهات، همین حرفها، همین تکرارها! منی که حرفت را رد میکنم هم همینطور! شما كه هیچ ولی من به درك یكی دیگر می آید با هزار تا ذهنیت دیگر این را می خواند و خدای نكرده ممكن است چپ كند... من كه نمی توانم، شما می توانید در قیامت جوابگو باشید؟!
خدایا! بر ایمانمان بیافزا و با عمل صالح ما را مسلح به تقوی بگردان!
خدایا! ما را از منتظران و یاران و شهیدان در راه صاحب الزمان قرار بده!

جهت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت صاحب الزمان و سلامتی و طول عمر برای امام خامنه ای یك حمد و 14صلوات...