یاد باد آنکه ز ما وقت سفر یاد نکرد

به وداعی دل غمدیده ما شاد نكرد

این شب ها وقتی نوری در دشت روشن میکنی دیگر پروانه ای دور نور نمیچرخد، سرمای شب حشرات را خواب میکند.
ای نور محض در ظلمت بشر! شرمنده ایم از پیله ای با تار و پود غفلت، که دور خود تنیده ایم! اما ای نور محض! ای حرارت در قلوب مومنین! پروانه های جوان در حال پاره کردن پیله هستند، و شما خوب میدانید شهدایی که شمع محفل بشریتند آنها را برای خروج از پیله دعوت کرده اند و ماه پاره ای با نورش وسیله هدایت پروانه ها شده است. ای نور محض! ما اگر بی شما باشیم ضعیفیم. ما میدانیم "استفاده از خورشید پشت ابر" مصداقش ولایت فقیه است. ما میدانیم "روات الحدیث" مصداقش کسانی هستند که آبرویشان را کف دستشان میگیرند برای اسلام. ما دیدیم آن "انگشتی که مانع ریختن دیوار کج می شود" از آستین مبارک شما خارج شد. ای صاحب ما! ای صاحب زمان و مکان! ای صاحب ارض و سماء! ما کجا و آرزوی شما را داشتن کجا؟ ما کجا و شما را شناختن کجا؟ ما همان انسانهای شرمنده ای هستیم که در کربلا نبودیم تا یاری کنیم حسین را! شرمنده ایم که نشنیدیم "هل من ناصر" حسین را! حصار زمان بهانه است، مانند حجاب مکان و مال و جان و آبرو و عیال! این زمان هم حجاب ماست تا کربلا. و شرمنده ایم از غفلتی که چنین حجاب قطوری بین ما و حسین ایجاد کرده است. یا صاحب الزمان! امروز من نامه نمی نویسم که باغهایمان میوه داده است و نهرهایمان پر آب است. امروز دست به قلم برده ام با پشتوانه مردانی همچون پاره های آهن، با پشتوانه دیاری که قداست خاکش با خون است، صدق کلامش به اشک. دلخوشی ما به این دیار و خاک و خون و اشک هم از کلام شماست. هرچه فکر میکنم محال است ما اهل کوفه باشیم، امت ما از امت صدراسلام یقینا بهتر است، امتی که نه رسول دیده و نه وحی، نه علی دیده و نه اهل بیت رسول، ببین چه مقتدر حتی اجازه فکر به سقیفه را به اذهان نمی دهد!
یا صاحب الزمان! شما خودتان شاهد اشکهای "اللهم ارنی طلعت الرشیده" هستید، شاهد بغض های "عجل فرجه" هستید، شاهد ناله های "اللهم اکشف هذه الغمه عن هذه الامه بحضوره" هستید، خودتان شاهدید که ما شما را برای دعای باران نمیخواهیم! ما شما را برای سیری شکممان نمی خواهیم که اگر می خواستیم گریه نمی کردیم "فاخرجنی من قبری"! ما اگر در عرش خدا در ناز و نعمت هم باشیم می خواهیم "مستشهدین بین یدیه" شویم!
یا صاحب الزمان! پدر و مادرم به فدایتان! بعضی ندانسته نامه مامومی چون حقیر به امام را با نامه کوفیان قیاس می کنند. ولی شما می دانید اگر این سیاهی را هم از ما دریغ کنید، با این اعمالمان، دیگر نشانی در ما دیده نمی شود که بگویند "این صاحبی دارد"! من کوفی نیستم، من تیغ انتقام شما را اگر بر گردن چون منی هم باشد می بوسم! من نامه عاشقانه نمی نویسم، هرچند این عشق است که قلم را به حرکت در می آورد، ولی "لیس شانه الا بالسیف" را که می شنوم میخواهم در خدمت شمشیرتان باشم.
ای صاحب زمان! ای غریب! ای مظلوم! ای خونخواه حسین! درد ما کربلاست! نماز ما در قبال حج ناتمام حسین، شراب خواریست. زندگی ما در "سعی حرم تا مقتل" حضرت زینب -سلام الله علیها- به قبرستان می ماند. حیات ما در نفس نفس دختری سه ساله، از ممات پست تر است. و شرمندگی ... شرمندگی ... شرمندگی از در کربلا نبودن... حسین با خون طفل شش ماهه همه را شرمنده خودش کرد... عجب صبری خدا دارد... چند سال دیگه باید بگذرد تا ما صدای "منتقم" را بشنویم...
یا صاحب الزمان! این روزها عهد بسته ایم ایستادن را، سپر شدن را، بلا گردان شدن را، بسیجی شدن را، بسیجی ماندن را، در زیر سایه امام خامنه ای. ای نور دیده! آری، نور دیده! درست است شما را ندیده ام و دیده مان محروم از نور شماست، ولی می دانم آخر، سر جنازه ام هم که شده می آیید! پدرتان امیرالمومنین که اینگونه بود و "من یمت یرنی" ایشان انسانها را مشتاق مرگ کرد. ای نور دیده! ای که جانهای عالمیان به فدایتان! نامه نمی نویسم که بگویم سپاهی عظیم فراهم شده است، نامه می نویسم که بگویم من منتظر کربلایم هستم! این را از مکتب خمینی به ارث بردیم، این را از فرمانده ی خط شکنی چون خامنه ای آموختیم. این روحیه را مدیون لباس خاکی بسیج هستیم! مدیون بسیجیانی هستیم که امامشان دست و بازویشان را بوسید! بسیجیانی که امروز با مقتدایشان به سینه می زنند "حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست"! آری در این ظلمات بشر و در این خواب زمستانی حشرات، این دشت شقایق چون سرزمین گرمسیری و این بسیجیان همان پروانه هایی هستند که به دور شمع هایی که همان شهدایند می چرخند و این نور طلوع فجر همان "ولایت فقیه" است که نوید دهنده بیداریست و بشارت دهنده صبح! یا صاحب الزمان! کمکمان کنید تا آخر بسیجی بمانیم!
خدایا! ما را آنچنان بسیجی مکتب علی قرار بده، که مرگ هم عاجز شود از جدایی ما!


جهت سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت صاحب الزمان و برای سلامتی و طول عمر با عزت امام خامنه ای یک حمد و 14 صلوات...

 

پ.ن: الحمد لله، به دنبال برخی تعمیرات منزل پاور سیستممان که یادمان رفته بود از برق بکشیم سوخته است... این نشان می دهد که برق خوب است ولی زیادش مضر است... مثل بعضی از اعمال مباح و مستحب! که یهو میزد بالا و از کار واجب میندازدت!  ... خلاصه وظیفه دانستیم  از تمامی بزرگوارانی که به این مکان لطف دارند جهت عدم پاسخ احتمالی عذر خواهی نمایم...

 

 

 


یکی میگفتن "اگر گفتید با این همه عاشق و ذوب شده که تعدادشان بیشتر از ۳۱۳ نفر است چرا امام زمان ظهور نمی کند؟! یک جای کار بدجور میلنگد!"
اولا جواب را خدا میداند!
ثانیا امام صادق (علیه السلام) که چهل هزار شاگرد داشتند فرمودند اگر من به اندازه این رمه (احتمالا ۱۷تا) سپاه داشتم قیام می کردم!
ثالثا لشگر امام زمان ۳۱۳نفر نیست! بلکه میگویند ۳۱۳ فرمانده دارد! به اسناد فراوان از انسانها و اجنه و ملائک هزاران هزار در لشگر حضرت هستند که احتمالا عاشق حضرت هم هستند!! یعنی بیشتر از این عاشقانی که بهشون گیر دادی!
رابعا امام زمان ۳۱۳ تا به قول شما عاشق خالی که نمیخوان، ۱ویژگی هایی بجز عشق هم حتما هست!! خواجه ربیع هم علی (علیه السلام) را دوست داشت ولی از جنگ صفین سر باز زد! مختار هم در صفین شرکت نکرد! پس فقط به دوست داشتن نیست!

خامسا همه میدانیم كه تنها شرط ظهور حضرت داشتن یار و یاور نیست و شرایط دیگر هم وجود دارد...  شما از كجا به این اجتهاد رسیدید كه تمامی شرایط ظهور حضرت فراهم شده است و فقط شرط داشتن یار برای حضرت فراهم نیست!

برادر یا خواهری که این شبهات را دانسته یا ندانسته بیان میکنی یا بهتر بگویم تکرار میکنی، ببین داری کجا رو میزنی. ببین داری پازل چه کسی رو تکمیل می کنی... وقتی طاقت ندارند "بیعت امت با امام" را ببینند این شایعات را درست میکنند. که چه؟! تا بگویند این فریب کاری حکومتیست یا اینان مسلم واقعی نیستند! این امت مسلمان ایمانش ضعیف است؟! اخلاص ندارند؟! خوش به حال شما مومنین و مخلصین که امام زمانتان را در کاخهای سفید و سرخ زیارت میکنید! لطفا اجازه بدهید این ملت پابرهنه، این ملت جهان سومی، این ملت در حال توسعه،این ملت عقب مانده، این ملت با آمار فلاکت بالا، این امت غیور اسلامی به عشق زیارت امام زمانشان دستی به فولاد ماشین نائبش بکشند!! چیزی از دنیای شما کم میشود؟! شما فحشت را بده! شما شبه ات را بیانداز! شما فیلم هالیوودی بساز! شما تبلیغاتت را انجام بده! شبکه کم دارید؟! رسانه ندارید؟! ماهواره تان در فضا نیست؟! من که میدانم خودت هم فهمیده ای این همه ماهواره به قول حسین قدیانی حریف ماه پاره ما نمیشود! حالا که جرات نداری به ماه ما نزدیک شوی، میخواهی به ماه و ستاره ما ایراد وارد کنی؟! فک کردی ما هم مثل تو کوریم که فرق ماه و کرم شب تاب را متوجه نشویم؟! به قول دیپلماسی نوین جهانی "آب رو بریز اونجایی که میسوزه"!
ولی برادر یا خواهری که این شبهات را تکرار میکنی، حواست را جمع کن! اوضاع آخر زمان حساس است خیلی از مدعیان منکر حضرت میشوند!! به واسطه همین شبهات، همین حرفها، همین تکرارها! منی که حرفت را رد میکنم هم همینطور! شما كه هیچ ولی من به درك یكی دیگر می آید با هزار تا ذهنیت دیگر این را می خواند و خدای نكرده ممكن است چپ كند... من كه نمی توانم، شما می توانید در قیامت جوابگو باشید؟!
خدایا! بر ایمانمان بیافزا و با عمل صالح ما را مسلح به تقوی بگردان!
خدایا! ما را از منتظران و یاران و شهیدان در راه صاحب الزمان قرار بده!

جهت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت صاحب الزمان و سلامتی و طول عمر برای امام خامنه ای یك حمد و 14صلوات...

 

 


طبق رویکرد موجود و برخی گفته ها، به احتمال قوی به زودی قرار است شایعه درست کنند که "آی انسانهای غافل جمهوری اسلامی! سفر ده روزه آیت الله خامنه ای به قم و رسیدگی به امور حوزه ها به این نیت صورت گرفته است که در عوض این کمکها بعد از این به ایشان بگویند "امام" و کل این قضیه و این همه هزینه و استقبال حکومتی به همین دلیل است".
اولا لفظ امام، یک لقبی که صاحب امتیازش جایی مثل حوزه علمیه باشد نیست! ثانیا این آیت الله شما برای ما سالهاست که "امام خامنه ای" ست، و برخی هم از بعد فتنه به ایشان با افتخار میگویند "امام خامنه ای"، "و لو کره الکافرون"! این شایعه طبیعتا به این جهت شکل گرفته است که لفظ "امام خامنه ای" را اولا حکومتی کنند و ثانیا دراز شدن دست بیعت "امت" به سمت "امام" را محو کرده و از حالت ارادت به تشریفات تغییر دهند. و آن را محدود به شهر قم و باز محدود به آخوندیسم کنند.
بیان این شایعه هرچند دور از عقل است ولی ممکن است برخی از مصلحت اندیشان را جهت دفع شایعه برآن دارد که در کاربرد لفظ "امام" برای ایشان احتیاط کنند. حالا اگر فردا شایعه کنند قصاص را همین آخوندها درآوردند و قبل از این نبوده، حکما همین ها باز کوتاه می آیند و احتیاط میکنند کسی قصاص نشود! با اینها هم کاری نداریم، خرجشان یک "چخه" است! ولی شبهاتی که این شایعه ذاتا دروغ ممکن است در اذهان ایجاد کند چند مورد است که اینجا به دو مورد رایج پرداخته شده:
۱. اینها میخواهند "امام خمینی" را کمرنگ کنند، یا به قولی از ایشان عبور کنند. چون لفظ "امام" انحصارا در اختیار "خمینی" می باشد.
ج۱. مگر به همین یک کلمه است؟! مگر بعد از رحلت ایشان، قاعدتا یک رهبر دیگر انتخاب شد، به منظور کمرنگ کردن ایشان بود؟! درست است امام خمینی در زمان غیبت یکی بود و مثل ایشان در تاریخ کم وجود دارد، (شاید وجود ندارد، ما چه میدانیم!) اما انحصاری کردن برخی از الفاظ علاوه بر آفت "حذف" آن لفظ، آن شخص را هم در بند همان کلمه و با از بین بردن مصادیق افعالی آن فرد، به یک چهره نوستالژی صرف و نهایتا یک قاب عکس تبدیل میکند. یعنی با این شایعه هم "امام" و هم "خمینی" به مرور زمان سانسور میشوند و بازار خاطره گویی بعضی ها هم داغ می ماند! ادامه دارد...
۲."امام"ویژه ائمه معصوم(سلام الله علیهم اجمعین) است و به کار رفتن آن برای غیر آنها درست نیست.
ج۲. اولا به کاربردن یک لفظ برای یک نفر همیشه به معنای سلب آن برای نفر دوم نیست. ثانیا قیاسی هم نیست. ثالثا مقامی هم نیست. یعنی با اطلاق کلمه "امام" به " امام خامنه ای" ما امامت ائمه معصوم (علیهم السلام) مخصوصا صاحب الزمان (ارواح العالمین لتراب مقدمه الفدا) را منکر نشده ایم، ضمن اینکه ایشان را با آن بزرگواران مقایسه هم نکرده ایم، و همچنین به این قائل نیستیم که ایشان هم رتبه با ائمه هدی هستند. ولی حتما ایشان را در طول ائمه و در همان جایگاه میدانیم و این همان "ولایت مطلقه فقیه" است. و تنها راه اجرای احکام اسلامی تشکیل حکومت اسلامی و تنها راه حکومت اسلامی در این زمان همان "ولایت فقیه" است. البته این یک ضرورت است.
۳. اینا همش بازیه تا سر مردم رو با این رنگ مذهب زدن به کارها گرم کنن و دهنشون بسته بشه و اونوقت خودشون کارشونو انجام بدن...
ج۳. دیشب اومدم خونه تون نبودی، راستشو بگو کجا رفته بودی...!!!
منشا تمام این شایعات و حرف و حدیثها اگر غرب و اسلام آمریکایی باشد از ترس و اگر داخلی باشد از حسادت است! الحمدلله که امت اسلامی نه تنها در ایران بلکه در شیلی(!) هم میداند بیعت او با "امام" آنقدر برای غرب و اسلام آمریکایی خطرناک است که حاضر است دست به هرکاری بزند تا این "بیعت" دیده نشود یا حتما از لنز دوربین آنها کج و ناخوانا دیده شود. جواب امت اسلامی در پاسخ این ترس و حرص و عصبانیت ضمن "بیعت" مجدد با "امام خامنه ای" همان کلامی است که از دهان آیت الله شهید بهشتی خارج شد: "ای آمریکا! از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر".
همه پیوندها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic